O firmie

Drogi Kliencie! Witamy na naszej stronie internetowej.

Firma Salachna Tomasz - usługi transportowe, działa na rynku od 1998 r. Doświadczenie naszej firmy przekłada się na perfekcyjne wykonanie szerokiego wachlarzu usług świadczonych przez nas w konkurencyjnych cenach. Poprzez terminowość oraz wielkie zaangażowanie w każde zlecenie, cieszymy się dużą popularnością zarówno wśród Klientów indywidualnych jak również przedsiębiorstw.

Firma Salachna Tomasz – usługi transportowe posiada w swojej ofercie sprzedaż wszelkiego rodzaju kruszyw oraz kamieni narzutowych, nietypowych kamienini, kamieni na skalniak. Cały asortyment sprzedajemy w każdej ilości, zarówno hurtowej jak również detalicznej, mogą Państwo wybierać wśród różnych wzorów. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Nasza firma oferuje Państwu kompleksowy transport materiałów, z dojazdem do posesji oraz transportem w ciężkim terenie. Wśród bogatego asortymentu usług, które znajdą Państwo u nas znajdują się również usługi koparką, roboty wyburzeniowe, roboty ziemne, utwadzanie dróg, oraz budowanie dojazdów.

Wszystkie nasze prace wykonujemy w oparciu o nowoczesne technologie i materiały, łącząc to wszystko z naszym doświadczeniem oraz ogólno pojętą fachowością. Każde zamówienie realizujemy z najwyższą starannością, w miarę możliwości najkrótszym czasie.

Z uwagi na potrzeby naszych Klientów, stworzyliśmy wachlarz kompleksowych usług od sprzedaży kruszyw i kamieni, po transport w każde miejsce, kończąc na wszystkich pracach utwardzeniowych, ziemnych oraz załadunkowych, abyś wszystko mógł załatwić u Nas za jednym razem oraz w niskiej cenie. Skontaktuj się z nami, a zobaczysz jakie to proste.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Transport kruszywKamienie BielskoZiemia humus

Atuty naszej firmy

Poniżej kilka zalet, którymi możemy się pochwalić.

Jakość
Pracujemy na sprawdzonych materiałach renomowanych firm. Skóry oraz alcantara, które używamy stosowane są m.in w przemyśle lotniczym (BOEING). Posiadamy dostęp do tysięcy materiałów.
Terminowość
Wykonujemy usługi rzetelnie w wyznaczonym terminie. Terminowość wykonywania powierzonych nam zadań jest niewątpliwie naszym atutem, który wyróżna nas na tle innych firm z naszej brażny.
Doświadczenie
Profesjonalne podejście do oczekiwań, dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Działamy już od 1993 roku - tj już 26 lat, przez które podnosiliśmy nasze kwalfikacje oraz poszerzaliśmy naszą wiedzę.
Cena
Przystępne i konkurencyjne ceny dla naszych Klientów. Jest to również znaczący atut naszej firmy. Zdobywane doświadczenie nie przekłada się na wzrost cen- wysoka jakość usługi w konkurencyjnej cenie.
powrót